Hotel

Hotel

Ubytovací kapacitu našeho horského hotelu v Deštném v Orlických horách tvoří 36 pokojů o celkové kapacitě až 86 osob (část kapacity tvoří rodinná studia se dvěmi samostatnými ložnicemi). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet a vytvářejí místo pro perfektní dovolenou v hotelu na Orlických horách.

Součástí hotelového resortu a zároveň horkou novinkou je jedenáct nových horských chat s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s nadstandardním vybavením a dvěma samostatnými ložnicemi. Horské chaty k pronájmu jsou vzdáleny cca 100 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechna zařízení hotelu (parkování, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, volejbalové hřiště a další). Poloha horských chat zaručuje naprostý klid, ničím nerušené ubytování v soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb, proto jsou vhodné i pro ty, co vyhledávají přímo dovolenou na chatě. Podrobné informace o horských chatách naleznete ZDE - chaty Orlické hory.

Celková ubytovací kapacita resortu je 140 lůžek + 10 přistýlek 

 

 

Gastronomie

Naší specialitou jsou nejen tradiční česká jídla, ale také místní speciality připravované z kvalitních a čerstvých surovin. Samozřejmostí je profesionální a přátelský servis. 

O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Našim hostům nabízíme možnost polopenze. Restaurace je otevřena každý den 8-22hod., snídaně podáváme formou bufetu 8-10hod. Po domluvě se však přizpůsobíme vašim časovým požadavkům. Na vaše přání připravíme jakýkoli typ občerstvení od malých coffee breaků až po svatební hostinu, jídla z biopotravin nebo vegetariánská.

Na našem baru si můžete objednat z široké nabídky nápojů nealkoholických, alkoholických, ale také koktejly a výbornou kávu i jedinečný Babiččin čaj.

  • coffee break
  • rauty
  • hostiny
  • venkovní grilování

Prostory pro firemní akce či konference

Výhodné situování a okolí hotelu spolu s vnitřní dispozicí sálu, dvou salónků a restaurace umožňují celoroční pořádání firemních a společenských akcí, seminářů, školení, teambuildingů, porad, banketů či výstav. Máme standardní technické vybavení a v celém objektu volně dostupnou wifi. Na vaše přání zajistíme v prostorách pro firemní akce či konference i další techniku a dekorace. Zaplatíte pouze za to, co opravdu použijete.

Více o nabídce zde: Firemní akce v hotelu Alfa Resort.

hotel Deštné v Orlických horách
hotel Deštné v Orlických horách
hotel Deštné v Orlických horách
hotel Deštné v Orlických horách
ubytování Deštné v Orlických horách
ubytování Deštné v Orlických horách
ubytování Deštné v Orlických horách
Sauna
bazén
bazén