AMENITY RESORTS

AMENITY RESORTS

Od 1. 4. 2019 provozuje nově hotel  společnost Amenity Resorts, s.r.o. V období od dubna do prosince 2019 bude v resortu probíhat rozsáhlá rekonstrukce, zejména hlavní ubytovací části a wellness zóny. V těchto měsících bude resort pro návštěvníky uzavřen. Znovuotevření zrekonstruovaného čtyřhvězdičkového resortu je naplánováno na jaro 2020. Pokud chcete být informování o novinkách a speciální akcích Amenity Resorts, přihlaste se k odběru newsletteru na stránce orlickehory.amenity.cz. Už teď vám můžeme prozradit, že se máte na co těšit.

Amenity Resorts nabízí různé druhy ubytování uprostřed přírody, na těch nejkrásnějších místech České republiky-  na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, v České Kanadě a brzy i v Orlických horách. Každé místo je jedinečné, ale přesto mají hodně společného - krásnou okolní přírodu, komfortní ubytování a nadstandardní zázemí pro pořádání společenských a firemních akcí.

Společnost Amenity Resorts, s.r.o. aktuálně provozuje tři čtyřhvězdičkové resorty s celkovou kapacitou 350 lůžek. Nabízí ubytování v moderně vybavených hotelových pokojích a prostorných rodinných domech. Hostům jsou k dispozici moderní wellness, sportoviště, dětská hřiště i restaurace podávající speciality regionální i mezinárodní kuchyně.

 

https://www.amenity.cz/